Stopnie boczne z nakładkami plastikowymi - Isuzu D-Max (2020 -)

  • Kod: D-MAX-R2070-PR-02
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: do 21 dni roboczych
  • Cena netto: 1 760,00 zł / komplet
  • Cena brutto: 2 164,80 zł / komplet
komplet
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Stopnie boczne STEELER® - Isuzu D-Max - bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Stopnie boczne z nakładkami plastikowymi zapewniają najlepszą przyczepność podczas trudnych warunków atmosferycznych. Plastikowe nakładki to pewne i stabilne wsiadanie do auta nawet w trakcie śnieżnych zim i intensywnych opadów deszczu. Zimą stopnie posłużą jako praktyczne podparcie podczas odśnieżania dachu, a latem ułatwią załadunek sprzętu na bagażnik dachowy.

Nierdzewne orurowanie o średnicy 70mm i grubości 2mm w połączeniu z ręcznym wykończeniem gwarantuje produkt na lata, a nie na jedno lato.

W zestawie znajdziesz komplet nierdzewnych zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu. Solidna konstrukcja stopni zapewnia wytrzymałość na poziomie 115 kg obciążenia statycznego, przez co z powodzeniem mogą być używane przez osoby dorosłe.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 70 mm
Grubość ścianki 2 mm
Waga