Stopnie boczne z blachą ryflowaną - Isuzu D-Max (2020 -)

  • Kod: D-MAX-R2070-PR
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: do 21 dni roboczych
  • Cena brutto: 2 460,00 zł / komplet
komplet
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Stopnie boczne STEELER® - Isuzu D-Max - praktyczne akcesorium do Twojego auta.

Stopnie ułatwiają wsiadanie do auta dorosłym i dzieciom – w szczególności do wyższych aut takich jak pick-up czy SUV. Dzięki solidnym stopniom bocznym sprawnie załadujesz niezbędne rzeczy na bagażnik dachowy, a zimą nieuniknione odśnieżanie dachu stanie dużo prostsze i przyjemniejsze.

Nierdzewne podesty wykonane są z orurowania o średnicy 70mm i grubości 2mm. Montaż odbywa się bezinwazyjnie z wykorzystaniem fabrycznych punktów montażowych, dzięki czemu auto zachowuje swoją oryginalną konstrukcję.

W zestawie znajdziesz komplet nierdzewnych zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu. Solidna konstrukcja stopni zapewnia wytrzymałość na poziomie 115 kg obciążenia statycznego, przez co z powodzeniem mogą być używane przez osoby dorosłe.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 70 mm
Grubość ścianki 2 mm
Waga