Orurowanie rozłożyste z grillem CZARNE - Seat Ateca (2016 - 2020)

  • Kod: ATECA-L1660-07-B
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: do 21 dni roboczych (+ wysyłka)
  • Kod producenta: ATECA-L1660-07-B

  • Kompatybilne z czujnikami parkowania: tak
    Kompatybilne z przednią kamerą: tak

  • Cena netto: 1 377,50 zł / szt.
  • Cena brutto: 1 694,33 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Orurowanie rozłożyste STEELER® - Seat Ateca - niespotykany design i jeszcze lepsze zabezpieczenie Twojego zderzaka.

Orurowanie rozłożyste z grillem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną podkreślić charakter swojego auta. Solidny, nierdzewny grill to trwałe i pewne zabezpieczenie zderzaka przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Rurę o średnicy 60mm i grubości 2mm wykonujemy ze stali nierdzewnej i polerujemy ręcznie, aby zapewnić trwałość produktu i dać dodatkową ochronę integralnym elementom pojazdu.

Do orurowań dodajemy kompletny zestaw zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu.

Orurowanie rozłożyste z grillem posiada homologację europejską - zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UE oraz z wymogami dyrektywy 78/2009/EC. Oznacza to, że nasze produkty są wykonane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i pomyślnie przeszły wszystkie testy certyfikacyjne w zakresie bezpieczeństwa pieszych.

Jeśli pragniesz, aby Twój Seat Ateca wyróżniał się z tłumu zachowując przy tym swoją doskonałą formę, bez wątpienia powinieneś zainwestować w orurowanie naszej produkcji.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów, zapewniając 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 60 mm
Średnica poprzeczki -
Grubość ścianki 2 mm
Waga 14,7 kg