Orurowanie rozłożyste z blachą - SsangYong Rexton (2018 -)

  • Kod: REXTON-L1870-08
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: do 20 dni roboczych
  • Kompatybilne z czujnikami parkowania: tak
    Kompatybilne z aktywnym tempomatem (ACC): niesprawdzono

  • Cena netto: 2 050,00 zł / szt.
  • Cena brutto: 2 521,50 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Orurowanie rozłożyste STEELER® - SsangYong Rexton niespotykany design i jeszcze lepsze zabezpieczenie Twojego zderzaka.

Orurowanie rozłożyste z blachą obejmuje swoją konstrukcją całą szerokość przodu, skutecznie zabezpieczając dolne elementy zderzaka. Oprócz zalet ochronnych, nasz produkt cechuje się subtelnym i oryginalnym designem, nadającym niepowtarzalny charakter Twojemu autu.

Rurę o średnicy 70mm i grubości 2mm wykonujemy ze stali nierdzewnej i polerujemy ręcznie, aby zapewnić trwałość produktu i dać dodatkową ochronę integralnym elementom pojazdu.

Do orurowań dodajemy kompletny zestaw zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu.

Orurowanie rozłożyste z blachą posiada homologację europejską - zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UE oraz z wymogami dyrektywy 78/2009/EC. Oznacza to, że nasze produkty są wykonane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i pomyślnie przeszły wszystkie testy certyfikacyjne w zakresie bezpieczeństwa pieszych.

Jeśli pragniesz, aby Twój SsangYong Rexton wyróżniał się z tłumu zachowując przy tym swoją doskonałą formę, bez wątpienia powinieneś zainwestować w orurowanie naszej produkcji.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów, zapewniając 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 70 mm
Grubość ścianki 2 mm
Waga 14,9 kg