Orurowanie przednie z grillem - Ford Courier (2018 -)

  • Kod: COURIER-R1860-00
  • Kod producenta: 5902360723900
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: do 20 dni roboczych
  • Cena netto: 2 375,00 zł / szt.
  • Cena brutto: 2 921,25 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Orurowanie STEELER® - Ford Courier zostało zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślić indywidualny charakter Twojego auta.

Orurowanie o dużej średnicy 60mm i grubości 2mm wykonujemy ze stali nierdzewnej i polerujemy ręcznie, aby zapewnić trwałość i dać dodatkową ochronę integralnym elementom pojazdu. Solidny grill zabezpiecza dolne partie Twojego zderzaka i nadaje autu agresywny, offroadowy wygląd.

Do orurowań dodajemy kompletny zestaw zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu.

Orurowanie przednie z grillem posiada homologację europejską - zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UE oraz z wymogami dyrektywy 78/2009/EC. Oznacza to, że nasze produkty są wykonane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i pomyślnie przeszły wszystkie testy certyfikacyjne w zakresie bezpieczeństwa pieszych.

Jeśli pragniesz, aby Twój Ford Courier wyróżniał się z tłumu zachowując przy tym swoją doskonałą formę, bez wątpienia powinieneś zainwestować w orurowanie naszej produkcji.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów, zapewniając 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 60 mm
Średnica poprzeczki 48 mm
Grubość ścianki 2 mm