Orurowanie przednie bez poprzeczki - Toyota RAV4 (2018 -)

 • Kod: RAV4-R1870-06
 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Dostępne Dostępne
 • Czas realizacji: do 20 dni roboczych
 • Kompatybilne z czujnikami parkowania: tak
  Kompatybilne z aktywnym tempomatem (ACC): tak
  Kompatybilne z przednią kamerą: nie potwierdzono

 • Cena netto: 1 800,00 zł / szt.
 • Cena brutto: 2 214,00 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Orurowanie STEELER® - Toyota RAV4 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślić indywidualny charakter Twojego auta.

Orurowanie o dużej średnicy 70mm i grubości 2mm wykonujemy ze stali nierdzewnej i polerujemy ręcznie, aby zapewnić trwałość i dać dodatkową ochronę integralnym elementom pojazdu. Nadaje ono aucie gustowne wykończenie i sprawia, że pojazd wygląda solidniej i agresywniej, przez co wyróżnia się z tłumu.

Do orurowań dodajemy kompletny zestaw zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu.

Orurowanie przednie bez poprzeczki posiada homologację europejską - zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UE oraz z wymogami dyrektywy 78/2009/EC. Oznacza to, że nasze produkty są wykonane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i pomyślnie przeszły wszystkie testy certyfikacyjne w zakresie bezpieczeństwa pieszych.

Jeśli pragniesz, aby Twoja Toyota RAV4 wyróżniała się z tłumu zachowując przy tym swoją doskonałą formę, bez wątpienia powinieneś zainwestować w orurowanie naszej produkcji.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów, zapewniając 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 70 mm
Średnica poprzeczki -
Grubość ścianki 2 mm
Waga 8,30 kg