Zabudowa RSI Smartcap EVOc Commercial EC0305-MB - Ford Ranger / Raptor (2012 - 2022)

  • Cena netto: 17 075,00 zł / szt.
  • Cena brutto: 21 002,25 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Zabudowa RSI Smartcap EVOc Commercial wykonana ze stali nierdzewnej stosowanej w branży automotive to doskonały pomysł na zabudowę przestrzeni ładunkowej Twego pick up'a. Stalowe klapy boczne oraz szyba tylna z opcjonalną siatką zabezpieczającą (kliknij aby przejść do produktu), dają niewiarygodną gwarancję bezpieczeństwa przewożonych przez Ciebie rzeczy.

- wyprodukowana ze stali zabudowa SmartCap jest najprawdopodobniej najmocniejszą zabudową jaką kiedykolwiek zaprojektowano.

- nośność dachu to aż 150 kg w pozycji dynamicznej i aż 350 kg w pozycji statycznej. (Standardowa nośność dachu w zabudowach wykonanych z tworzywa sztucznego wynosi od 50 do 70 kg)

wyposażona w szyny do montażu bagażników dachowych lub belek poprzecznych wiodących producentów (RSI, Frontrunner, Rihno-Rack)- zabudowa nie wymaga dodatkowych wzmocnień do montażu w/w rozwiązań. Konstrukcja zabudowy umożliwia montaż drabin dachowych, namiotów, itp. 

- każda z klap została wyposażona w dwa zamki. Konstrukcja nisko profilowego mechanizmu zatrzaskowego wpływa na łatwość otwierania, wystarczy dotknąć!

- wszystkie zamki w zabudowie są identyczne, dlatego też wystarczy jeden klucz do każdego z nich. Są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego - HDPE

- w sytuacji gdy istnieje konieczność przewiezienia wyższego ładunku, łatwo i szybko zdemontujesz zabudowę z przestrzeni ładunkowej. Uszczelka między zabudową a burtą nie ulega odkształceniom, dzięki czemu możesz zdejmować zabudowę tak często jak jest to konieczne.

- nadciśnieniowy otwór wentylacyjny na dachu zabudowy filtruje powietrze z większą prędkością niż zamknięta zabudowa próbuje je zassać z powrotem, utrzymując kurz i pył drogowy z dala od Twoich rzeczy

- trzecie światło stopu (w pick-upach z trzecim światłem stopu na tylnej klapie nie należy podłączać trzeciego światła stopu umieszczonego na tylnej na klapie zabudowy ; trzecie światło stopu z tylnej klapy zabudowy wymaga podłączenia w autach, w których zabudowa zakrywa fabryczne światło stopu)

- zawiasy wykonane są ze stopu cynku, a klapy wyposażone w wytrzymałe siłowniki gazowe.

Różnice w stosunku do wersji EVO Adventure:

- brak systemu MOLLE na klapach bocznych

- nieotwieralna szyba przednia (blisko kabiny auta)

Opcjonalnie możesz doposażyć zabudowę o akcesoria dodatkowe firmy SmartCap, np: moduł kuchenny, moduł szufladowy, organizer z systemem Molle. Z ich pomocą Twoje auto będzie doskonałym partnerem w pracy.

Ważne uwagi:

- zabudowy RSI Smartcap dostarczamy są jako 5-elementowy zestaw do złożenia, do złożenia potrzebne różnorodne narzędzia oraz kleje/uszczelniacze

- zabudowa dostarczamy w kolorze czarnego półmatu, cena nie obejmuje lakierowania zabudowy w kod koloru nadwozia

- producent zabudowy nie gwarantuje kompatybilności z innymi akcesoriami innych producentów montowanych na przestrzeni ładunkowej, inne akcesoria mogą wymagać demontażu przed montażem zabudowy RSI Smartcap

- brak fabrycznych elementów mocujących na przestrzeni ładunkowej może skutkować brakiem możliwości montażu zabudowy

- odporność na wodę: fabryczna przestrzeń ładunkowa pick-upów nie jest fabrycznie 100% szczelna, również producent zabudowy nie uwzględnia takiego parametru w swojej konstrukcji ; zabudowy RSI są modułową konstrukcją składającą się z kilku elementów, które mogą prowadzić do wnikania wody w punktach łącznych ; okna przesuwne i uszczelki mogą nie spełniać wymogów europejskich warunków pogodowych/temperaturowych

UWAGA! Jeśli auto nie jest fabrycznie wyposażone we wzmocnienie paki, należy zamówić i zamontować wzmocnienie o poniższych numerach części. Część jest dostępna w ASO Forda.
Nr katalogowy oryginalnej części Ranger - AMN1WJ27726AA / VN1WZ2627726A
Nr katalogowy oryginalnej części Ranger Raptor - AMN1WJ27726BA / VN1WZ2627726B