Roleta zwijana Mountain Top kompatybilna ze Sportbarem - podwójna kabina - Mercedes-Benz X-Class (2017 -)

  • Cena netto: 9 300,00 zł / szt.
  • Cena brutto: 11 439,00 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Roleta zwijana Mountain Top wykonana jest wysokiej jakości, lekkiego aluminium co odpowiada za jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Stylowa i funkcjonalna roleta została zaprojektowana, aby nadać Twojemu auty jego unikalny wygląd, bezpieczeństwo, suchość i czystość przestrzeni ładunkowej.

Specjalna, unikatowa budowa z myślą o szybkiej i łatwej instalacji bez konieczności wiercenia z systemem zawiasów, który umożliwia szybkie i łatwe zdjęcie pokrywy. Przedni zamek wykonany z najwyższej jakości materiałów to pewne bezpieczeństwo Twojej przestrzeni ładunkowej. Warto też wspomnieć, że roleta jest kompatybilna z wieloma rodzajami wykładzin podburtowej, to wielki i ceniony atut tych modeli tym bardziej, że konkurencyjne produkty nie dają takiej kompatybilności ze względu na ich "inwazyjny" rodzaj montażu.

Duński producent Mountain Top to lider branży w zakresie klap i rolet przestrzeni ładunkowych - ponad 40 letnie doświadczenie firmy, najnowocześniejszy sprzęt, zaawansowane technologicznie konstrukcje, najlepszej jakości materiały to sprawdzony i pewny wybór przy zakupie sprzętu do naszego auta, które w końcu ma nam służyć przez wiele lat. Firma już od wielu lat zaopatruje w wyposażenie takie potęgi motoryzacyjne jak na przykład: centrale Forda, Volkswagena, Mitsubishi, Toyoty i Isuzu.

Mountain Top posiada takie certyfikaty jak: IATF 16949 i ISO 14001. Współpracuje z produkcją LEAN, regularnie przechodząc audyty procesów produkcyjnych wykonywane przez klientów OEM. Dzięki innowacyjnym badaniom i rozwojowi osiągają sukces w opracowywaniu atrakcyjnych, funkcjonalnych rozwiązań wymagających klientów pickupów.

Roleta TON-03-MT:

- kompatybilność z Sportbarem (spoilerem z tworzywa sztucznego umieszczonym za kabiną)
- otwierana w 3. pozycjach,
- system odprowadzania wody,
- zamykana na klucz.