Orurowanie rozłożyste - Isuzu D-Max (2020 -)

  • Kod: D-MAX-L2070-05
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: do 21 dni roboczych
  • Cena netto: 2 100,00 zł / szt.
  • Cena brutto: 2 583,00 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Orurowanie rozłożyste STEELER® - Isuzu D-Max - niespotykany design i jeszcze lepsze zabezpieczenie Twojego zderzaka.

Orurowanie rozłożyste to nie tylko elegancki design, ale także dzięki swojej szerokiej konstrukcji - ochrona dolnych części zderzaka podczas kolizji drogowych i jazdy w terenie.

Rurę o średnicy 70mm i grubości 2mm wykonujemy ze stali nierdzewnej i polerujemy ręcznie, aby zapewnić trwałość produktu i dać dodatkową ochronę integralnym elementom pojazdu.

Do orurowań dodajemy kompletny zestaw zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu.

Orurowanie rozłożyste posiada homologację europejską - zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UE oraz z wymogami dyrektywy 78/2009/EC. Oznacza to, że nasze produkty są wykonane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i pomyślnie przeszły wszystkie testy certyfikacyjne w zakresie bezpieczeństwa pieszych.

Jeśli pragniesz, aby Twój Isuzu D-Max wyróżniał się z tłumu zachowując przy tym swoją doskonałą formę, bez wątpienia powinieneś zainwestować w orurowanie naszej produkcji.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów, zapewniając 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Średnica rury 70 mm
Grubość ścianki 2 mm
Waga