Orurowanie przednie z grillem - Chevrolet Captiva (2012 - 2015)

  • Kod: CAPTIVA-R1170
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • Czas realizacji: od 18 do 21 dni roboczych
  • Kod producenta: CAPTIVA-R1170
  • Informacje dodatkowe: Kompatybilne z czujnikami parkowania. Wersja silnikowa - 2.0 diesel

  • Cena netto: 1 892,00 zł 1 455,28 zł / szt.
  • Cena brutto: 2 327,16 zł 1 790,00 zł / szt.
szt.
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Orurowanie przednie z grillem do samochodów Chevrolet Captiva

Orurowanie STEELER® - Chevrolet Captiva zostało zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślić indywidualny charakter Twojego auta.

Orurowanie o dużej średnicy 70mm i grubości 2mm wykonujemy ze stali nierdzewnej i polerujemy ręcznie, aby zapewnić trwałość i dać dodatkową ochronę integralnym elementom pojazdu. Solidny grill zabezpiecza dolne partie Twojego zderzaka i nadaje autu agresywny, offroadowy wygląd.

Do orurowań dodajemy kompletny zestaw zamocowań przeznaczonych do Twojego auta oraz instrukcje prostego montażu.

Orurowanie przednie z grillem posiada homologację europejską - zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UE oraz z wymogami dyrektywy 78/2009/EC. Oznacza to, że nasze produkty są wykonane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i pomyślnie przeszły wszystkie testy certyfikacyjne w zakresie bezpieczeństwa pieszych.

Jeśli pragniesz, aby Twój Chevrolet Captiva wyróżniał się z tłumu zachowując przy tym swoją doskonałą formę, bez wątpienia powinieneś zainwestować w orurowanie naszej produkcji.

Stal nierdzewna (AISI 304) cechuje się bardzo wysoką odpornością na korozję w trudnych warunkach atmosferycznych - z powodzeniem stosowana jest w branży przemysłowej i spożywczej.

Potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów, zapewniając 24 miesięczną gwarancję na orurowania polerowane oraz 12 miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą orurowań czarnych.

Polecamy także inne akcesoria do Chevroleta Captiva, dostępne w naszym sklepie!

Średnica rury 70 mm
Średnica poprzeczki 60 mm
Grubość ścianki 2 mm
Waga 16 kg