LAZER Triple-R 1250 Smartview - zestaw

  • Cena netto: 5 088,51 zł / zestaw
  • Cena brutto: 6 258,87 zł / zestaw
zestaw
Zadzwoń i zapytaj
+48 85 711 95 58

Firma LAZER nigdy nie przestaje nas zadziwiać, kolejny raz udowodniła jak bardzo są zaangażowani w technologie i rozwój swoich produktów, wypuszczając na rynek ich najnowsze i najbardziej zaawansowane lampy LAZER Triple-R 1250 Smartview, które miażdżą konkurencje pod względem technologicznym i jakościowym.

Specjalnie dla naszych klientów mamy do zaoferowania pełen zestaw do lamp - LAZER Triple-R 1250 Smartview, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości tej wspaniałej lampy prosto od firmy LAZER.

W skład naszego zestawu poza samą lampą wchodzi:

Dotykowy kontroler, którym będziemy mogli ustawić aż 5 różnych funkcji lampy, można go łatwo zainstalować na desce rozdzielczej bądź przedniej szybie - wedle uznania i wygody z korzystania. Każde z poniżej opisanych funkcji działania lampy znajdzie swoje zastosowanie dla choćby najbardziej wymagającego kierowcy.

E-Mark: to tryb, w którym lampa działa zgodnie z wymogami prawa drogowego UE - światła pozycyjne

E-Boost: wykorzystuje maksymalną intensywność światła lampy dla jak najlepszej widoczności (do użytku w terenie)

- Speed Adapt Mode: dostosowuje rozkład wiązki oświetlenia do aktualnej prędkości pojazdu w graniach 50 km/h - 80 km/h

- Near-View Mode: zapewnia najwyższy poziom oświetlenia krótkiego zasięgu, idealny w bardziej wymagających warunkach pogodowych, takich jak mgła czy śnieg.

- Dynamic Dip: zapewnia płynne przejście między światłami drogowymi i mijania, jest to bardzo przyjemne i dobre dla naszego wzroku rozwiązanie, daje naszym oczom czas do przystosowania się podczas zmiany intensywności oświetlenia

Interfejs CanM8 Duo: jest to system dostosowujący oświetlenie do prędkości jazdy, wymagany do działania trybu "Speed Adapt Mode" kompatybilny z praktycznie każdym modelem auta (w przypadku marki Volvo proszę o kontakt z naszym biurem w celu dobrania zamiennika).

Interfejs z systemem anty-kradzieżowy ATU: jest to innowacyjne rozwiązanie, korzystające z systemu, który został specjalnie zaprogramowany tylko i wyłącznie pod lampę, z którą jest dołączony w zestawie. Funkcją takiego systemu jest blokada działania lampy jeżeli zostaje odłączona/wyjęta z interfejsu ATU/pojazdu, uniemożliwiając korzystanie z tej lampy bez tego podłączenia, gdzie interfejs jest bezpiecznie zainstalowany wewnątrz pojazdu.

Mocowania centralne (2x) i mocowanie boczne (1x): szybkie i proste w montażu, stabilnie utwierdzają lampę niwelując drgania, a wszystko to dzięki wysokiej jakości i precyzji wykonania.

Instrukcja montażu i instalacji wiązki: ta prosta i łatwa w zrozumieniu instrukcja już nie jeden raz ułatwiła życie nie jednemu z naszych klientów :)

Zakres napięcia 9-32V
Żywotność LED 50 000 godzin
Waga 1940 gr
Całkowity strumień świetlny 12170 Lm
Ilość LEDów 12
Pobór mocy 105 W
Pobór prądu (przy 14.4V) 7.3 A
Certyfikat ECE R112
Szerokość 590 mm
Głębokość 103 mm
Wysokość 73 mm
DANE FOTOMETRYCZNE  
0.25 lx 1463 m
0.5 lx 1035 m
1 lx 732 m
3 lx 422 m


Zestaw zawiera:

- x1 LAZER Triple-R 1250 Smartview
- x1 Interfejs/system anty-kradzieżowy
- x1 Kontroler trybów oświetlenia
- x1 Interfejs CanM8 Duo - system dostosowujący oświetlenie do prędkości jazdy
- x2 Mocowania centralne
- x1 Mocowanie boczne
- x1 instrukcja montażu i instalacji wiązki