Wyciągarki WARN - wyciągarki i akcesoria wyciągarkowe marki premium

Firma WARN od wielu lat jest liderem branży wyciągarek samochodowych, wkładając wysiłek i pragnienie przygody w każdy wytwarzany produkt. To pasja i zamiłowanie ludzi, którzy tworzą te wspaniałe wyciągarki sprawia, że żadna konkurencja nie może być im równa. Na swoim koncie firma zgromadziła już ponad 127 amerykańskich patentów, zostawiając daleko w tyle konkurencyjne firmy.
Przez ponad 70 lat niewielka armia inżynierów, techników i mechaników, którzy projektują, testują i patentują te produkty, to ci sami ludzie, którzy ich używają na co dzień w surowych warunkach północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku. Ta czerwona plakietka WARN® to znak, że jesteś przygotowany by podołać każdemu wyzwaniu, jest symbolem doskonałości w terenie od ponad 70 lat.
Wszystkie produkty są wspierane legendarną jakością, serwisem i wsparciem firmy WARN oraz spełniają najwyższe standardy światowych producentów pojazdów.
Jako oficjalny dystrybutor WARN w Polsce możemy z duma powiedzieć, że nigdy nie zawiedliśmy się nad niezawodnością i profesjonalnym wykonaniem produktów WARN.

W naszej ofercie znajdziesz największy wybór wciągarek samochodowych, wyciągarek przenośnych, wyciągarek elektrycznych, wyciągarek do quadów ATV / UTV, wyciągarek przemysłowych, akcesoriów i części do wyciągarek. Z przyjemnością pomożemy Tobie dobrać wyspecjalizowaną wyciągarkę, odpowiednią do rodzaju auta, potrzeby i budżetu.

 

Firma WARN - Wyciągarki / winches

WYCIĄGARKI SAMOCHODOWE WARN

Dobrze rozumiemy różnego rodzaju wymagania, które potrafi narzucić ciężki świat offroudu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz największy wybór wyciągarek samochodowych WARN dostępnych na rynku światowym. Bez trudu znajdziesz i dobierzesz odpowiednią dla siebie wyciągarkę, specjalnie zaprojektowaną by sprostać największym kryteriom użytkowników. Wszystkie produkty zbudowane są z naciskiem na jakość i niezawodność w trudnych warunkach. Wyciągarki samochodowe WARN pomogą Ci pokonać każdy niedostępny, najtrudniejszy teren.

 

STANDARD DUTY SERIES

VR EVO

 • Nowy rewelacyjny design wyciągarek
 • Nowoczesne podejście do klasycznej inżynierii WARN, szereg testów potwierdzających jakość; idealne rozwiązanie do wszelkich rodzajów pojazdów
 • Niezbędne w swojej klasie jakościowej funkcje takie jak wodoodporność IP68, wytrzymała konstrukcja i przekaźnik Albright w przystępnej cenie
 • Ograniczona, dożywotnia gwarancja na wszystkie wciągarki WARN (do zweryfikowania)

Zobacz wyciągarki z tej serii.

Wyciągarki WARN / WARN winches

 

 

PREMIUM SERIES

ZEON

Wyciągarki WARN / WARN winches
 • Niedościgniona w swej niezawodności seria ZEON zostawia konkurencje daleko w tyle
 • Doskonała trwałość, styl i wydajność ceniona przez entuzjastów off-roadu
 • Najwyższy poziom szczelności IP68
 • Zaawansowana konstrukcja, niezawodna wytrzymałość, zbudowana po najdrobniejsze części z najwyższej jakości materiałów premium
 • Zaprojektowane pod najtrudniejsze warunki off roadu

Zobacz wyciągarki z tej serii.

 

 

WYCIĄGARKI QUADOWE

WARN AXON

Dzięki zupełnie nowej odsłonie serii AXON ™ firma WARN przeniosła wciągarki quadowe na jeszcze wyższy poziom, łącząc mocny silnik i pierwszy w swoim rodzaju przekaźnik cyfrowy w jednym urządzeniu o nazwie Motactor ™. WARN Motactor zwiększa wydajność, skraca czas instalacji i zapewnia użytkownikowi niespotykany dotąd poziom wydajności i reakcji. Technologia jest niczym bez trwałości, dlatego firma WARN postarała się by AXON był najbardziej trwałą wciągarką do sportów motorowych dostępną na rynku. W pełni metalowa konstrukcja, uszczelnienie IP68 i zwiększona sztywność strukturalna są przeznaczone do ekstremalnych warunków off road'u. Inteligentny system zarządzania, wytrzymała i idealna do szerokiej gamy pojazdów sportowych i quadów. Dostępne w wersjach o uciągu 1587, 2041 i 2494 kg, z liną stalową lub syntetyczną Spydura®.

Zobacz wyciągarki z tej serii.

Wyciągarki WARN / WARN winches

 

 

 

 

WARN VRX

Wyciągarki WARN / WARN winches

Niezależnie od tego czy pracujesz, czy jesteś na szlaku, wyciągarki WARN VRX za każdym razem dają z siebie 100% mocy, by podołać wszelkim wymaganiom a to dzięki niezawodnej, całkowicie metalowej konstrukcji. Wyposażone w nowe sprzęgło oparte na legendarnej konstrukcji "hublock" WARN 4WD, wyjątkowo trwały metalowy układ przekładni, i pełne uszczelnienie IP68. Seria wyciągarek VRX jest dostępna o uciągu 1133, 1587 i 2041 kg, są idealnym rozwiązaniem do lekkich pojazdów terenowych jakim są bez wątpienia duże i małe quady.

Zobacz wyciągarki z tej serii.

 

 

WYCIĄGARKI UŻYTKOWE

WARN PULLZALL

Gdy jesteś w pracy i zmagasz się z ciężkimi ładunkami, skorzystaj z PullzAll i pozwól by tak wyciągarka załatwiła tę ciężką robotę za Ciebie. Dzięki tym przenośnym wyciągarkom przeniesiesz ciężki sprzęt ważący nawet do 454 kg bez większych trudności, jak na przykład blok silnika. Te rozwiązanie pozwoli Tobie precyzyjnie i bezpiecznie przenieś ładunek w odpowiednie miejsce. te genialne rozwiązanie jakim są przenośne wyciągarki PullzAll rewolucjonizują ilość i jakość pracy jaką może wykonać jedna osoba.

 • Przenośne narzędzie służące do podnoszenia i ciągnięcia
 • Łączna wartość uciągu to aż 454 kg. (1000 lbs)
 • Najlepsze rozwiązanie w dziedzinie przenośnych wyciągarek
 • Wersja AC idealna wszędzie tam, gdzie dostępne jest zasilanie
 • Wersja DC bateryjna, sprawdzi się w każdym środowisku

Zobacz wyciągarki z tej serii.

Wyciągarki WARN / WARN winches

 

 

 

 

WARN DRILL WINCH

Wyciągarki WARN / WARN winches

O 33% więcej liny i 50% więcej siły uciągu niż poprzednio, ta wytrzymała i łatwa w użyciu wciągarka jest idealna do bezprzewodowej pracy, ciągnięcia kłód, zwierzyny, stojących ścian, rozciągania ogrodzenia, załadunku przyczep i niezliczonej ilości trudnych do podnoszenia ciężkich prac. Teraz dostępny w linach stalowych lub syntetycznych. Jeden z niezbędnych narzędzi w dziedzinie ciężkich prac polowych.

 • Lekki i przenośny, o łącznej sile uciągu 340 kg. (750 lbs)
 • Zasilany standardową przenośną wiertarką (brak w zestawie)
 • Sprzęgło z wolną szpulą sprawia, że jest szybka i łatwa w użyciu
 • Obejmuje linę stalową lub syntetyczną 12,2 m (40'), z zintegrowanym ślizgiem i hakiem z przodu i z tyłu

Zobacz wyciągarki z tej serii.

 

 

WYCIĄGARKI PRZEMYSŁOWE

WYCIĄGARKI HYDRAULICZNE

W przypadku wciągarek hydraulicznych żaden inny produkt na rynku przebije wyciągarek przemysłowych WARN®. Mocne silniki hydrauliczne pozwalają na dłuższą i najcięższą pracę. Przekładnie z hartowanej stali zapewniają wydajną i niezawodną pracę oraz duże prędkości linii. Podobnie jak ich elektryczne odpowiedniki, produkty te spełniają światowe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zobacz wyciągarki z tej serii.

Wyciągarki WARN / WARN winches

 

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE DC

Wyciągarki WARN / WARN winches

Zasilane elektrycznie WARN Industrial oferują kompleksową linię produktów przekraczającą nasze oczekiwania. Wszystkie wciągarki elektryczne wyposażone są w wytrzymałe silniki przemysłowe z uzwojeniem szeregowym 12 lub 24 V oraz trzystopniowe przekładnie planetarne z utwardzonej stali, które zapewniają wydajną i niezawodną pracę. Każda wciągarka planetarna WARN Industrial spełnia najbardziej rygorystyczne normy światowe, w tym SAE J706 i NFPA.

Zobacz wyciągarki z tej serii.

 

 

 

WYCIĄGARKI PRZEMYSŁOWE "HOIST"

Wciągarki przemysłowe WARN łączą wydajność silników o dużej wytrzymałości z przekładniami planetarnymi z hartowanej stali, aby zapewnić optymalną moc podczas operacji podnoszenia. Elektryczne wciągarki napędzane prądem stałym są dostępne z silnikami 12 V i 24 V, podczas gdy wciągarki hydrauliczne działają ze wszystkimi dostępnymi systemami hydraulicznymi WARN. Wszystkie wciągniki są zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami.

Zobacz wyciągarki z tej serii.

Wyciągarki WARN / WARN winches