Wyciągarka Toyota Land Cruiser V8 (2007 - 2012) - zestaw - płyta montażowa + wyciągarka WARN Tabor 12K-S (uciąg: 5443 kg)

  • Code: DLCV8-PW-TABOR12K-S
  • Ajouter votre opinion:
  • Disponibilité: Produit abandonné Produit abandonné


Appeler et demander
+48 85 711 95 58

Kompletny zestaw montażowy składający się z płyty pod wyciągarkę naszej produkcji i wyciągarki WARN Tabor 12K-S - przeznaczony do montażu na modelu Toyota Land Cruiser V8.

Każda z naszych płyt pod wyciągarkę została specjalnie zaprojektowana na danym modelu auta. W przeciwieństwie do uniwersalnych płyt montażowych dostępnych na rynku, pozwala na bezproblemowy i szybki montaż wyciągarki bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dodatkowo nasza indywidualna konstrukcja płyty pozwala na subtelne zamontowanie wyciągarki za zderzakiem auta.

Wszystkie płyty montażowe malujemy proszkowo i dostarczamy z kompletnym zestawem elementów montażowych przeznaczonych do konkretnego modelu auta. W pakiecie znajdziesz również czytelną instrukcję montażu, ilustrującą jak krok po kroku zamontować wyciągarkę w Twoim aucie.

WARN Tabor 12K-S to seria wyciągarek samochodowych renomowanej marki WARN przystosowana do pracy w ciężkich warunkach, o uciągu aż do 5443 kg! (wszystkie parametry znajdziesz w zakładce - Specyfikacja)