Relacja oraz galeria z targów "Hunting & Forestry"

26-09-2017

Pierwsza edycja targów łowiectwa i leśnictwa „Carpathia Hunting & Forestry” już za nami.

W trakcie dwóch dni trwania targów, odwiedzający mogli z bliska zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi wśród branży leśnej i łowieckiej.

Wszyscy, którzy byli obecni na naszym stoisku firmowym mieli okazję przyjrzeć się z wystawionymi przez nas najnowszymi modelami arktycznej Toyoty Hilux oraz Isuzu D-Max. Oba te pojazdy były w zmodyfikowanej w naszym warsztacie samochodowym wersji Arctic Trucks AT35 wyposażonych m. in. o komplet osłon podwozia (więcej na ten temat przeczytasz tutaj). Takie auta świetnie się sprawdzają podczas wszelakich wypraw w niecodziennych i trudnych warunkach, np. podczas polowania. Na przestrzeni ładunkowej czerwonego Hiluxa mieliśmy m. in. zamontowaną obrotową ambonę wyposażoną w wygodne siedzenie w kolorze moro oraz w niezbędną drabinkę ułatwiającą wchodzenie.

Innymi akcesoriami w polu zainteresowań gości, były takie produkty jak kuweta myśliwska (wanna), akcesoria marki ARB, czyli np. kompresor, pistolet do pompowania kół z cyfrowym manometrem, wygodne krzesła z wysokiej jakości materiału, czy też zestaw naprawczy opon (więcej znajdziesz na naszym drugim sklepie internetowym – www.arb4x4.pl). Jako generalny dystrybutor w Polsce mieliśmy też przyjemność prezentowania wyciągarek 12V produkcji WARNa z liną stalową oraz syntetyczną.

Nie mogło oczywiście zabraknąć flagowych produktów z naszej oferty. Mowa tutaj o orurowaniu naszej produkcji wykonanym ze stali nierdzewnej i zaprojektowanym zgodnie z wymaganiami zawartymi w dyrektywie 78/2009/EC uprawniającymi do poruszania się po drogach Unii Europejskiej. Orurowanie jest polerowane ręcznie, a także może być malowane proszkowo w dowolny kolor z palety.

W programie targów były również wydarzenia towarzyszące, takie jak: prezentacja broni, wystawa trofeów łowieckich bądź pokazy psów myśliwskich. Tak jak informowaliśmy wcześniej, cała impreza odbyła się w podkarpackiej Jasionce - w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie!

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami z naszej oferty, skorzystaj z wyszukiwarki, bądź wybierz model i rok swojego auta i przejdź do przeznaczonych dla niego dedykowanych rozwiązań.

Jeśli natomiast masz dodatkowe pytania – doradzimy dla Ciebie w każdej kwestii. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Aby przejść do zakładki „Kontakt” – kliknij tutaj.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami związanymi z naszą firmą – dołącz do nas na Facebooku!